HAKKIMIZDA

  Esen Enerji Kimlik bir Esen Mekanik Mühendislik Ltd. Şti. markasıdır.

   Esenmekanik; 2011 yılında, mühendislik alanında kaliteli ve teknolojiyi takip eden bir anlayışla hizmet vermek amacıyla tecübeli girişimciler tarafından ticaret hayatına başladı. Kuruluşundan bu yana sektöründe sürekli yükselen bir performans yakalayarak önemli projelere imza attı. 9 yıldır ürettiği Enerji Kimlik Belgeleri sayesinde firmaların bir numaralı kimlik sağlayıcısı olmuştur.

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından aldığımız yetki ile enerji ve enerji kaynaklarının en doğru bir şekilde kullanlması ve enerji israfının önlenmesi adına size Enerji Kimlik Belgesi sağlıyoruz.

 

 

MİSYONUMUZ


• Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek,
 
• Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunma ,

 

• Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak,
 
• Yapı sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak,
 
• Enerji Kimlik Belgesi, Mekanik Tesisat,Sıhhi Tesisat,Mekanik Projeleri konusunda üretim, satış ve mühendislik faaliyetlerini entegre ederek gelişmek.

ViZYONUMUZ

 

 9 yıl gibi kısa bir Sürede ürettiğimiz Enerji Kimlik Belgesi sayısı ve referanslarımız bizim için gurur kaynağı oldu. 

 

 • Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak

 

• İş veren ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak

Geçmişimizi unutmadık,geleceği geçmişimize göre şekillendirmeye çalıştık.

İnşaat sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentilerini; gerek  ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

 

• Esenmekanik Mühendislik, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

 

• "Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

• Esenmekanik Mühendislik, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak bir dünya markası olacaktır.